Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

wtorek, 23 listopada 2010

Witam serdecznie wszystkie bloggerki :)

To pierwszy post na moim bloggerze i cóż mogę powiedzieć. Hm. Zostałam zainspirowana kilkoma blogami oraz stroną wizaż.pl na której istnieję od marca 2010. Wstyd się przyznać, ale zauważyłam że jestem nałogowcem !
  • Ciuchy, ciuszki, łaszki, fatałaszki ( ba, ja uwielbiam kupować ubrania <3 )
  • Kupuję niezliczone ilości kosmetyków wszelakich firm, kocham testować, używać, segregować je w łazience oraz czytać recenzję na ich temat u innych blogowiczek
  • Kocham torebki ( moja mama mówi, że mam na ich punkcie "fioła" ), nie ważne czy potrzebna kolejna czy nie, czy pasuje do innych czy nie, czy ma modny kolor i inne takie - po prostu, skoro mnie urzekła to MUST HAVE :)
  • Uwielbiam zakupy spożywcze ( tak, też ! ), nigdy nie myślałam że to powiem ale... ja lubię pichcić !
To główne powody mojego zakupoholizmu, o którym same się przekonacie mam nadzieję :) Będę wklejać tu zarówno zdjęcia z internetu, jak i mojej własnej produkcji. Jednocześnie nie wyrażam zgody na kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć mojego autorstwa. Dziękuję.

Pozdrawiam i zapraszam wkrótce ! :)

PS. Na razie wszystko jest tu dla mnie nowe. Zanim mój blog będzie wyglądał tak jak chcę minie trochę czasu. Dlatego cierpliwie czekajcie na rezultaty ! :)

2 komentarze: