Łączna liczba wyświetleń

Obserwatorzy

wtorek, 6 marca 2012

Limitowana kolekcja z Claudią ;)

Na pewno już wiecie, że w marcowej gazecie Claudia znajduje się kupon zniżkowy 25% na limitowaną kolekcję w sklepie Top Secret, a jeśli nie wiecie to zajrzyjcie : top-secret-claudia-25-znizki

Postanowiłam skorzystać z promocji i zaopatrzyłam się w sukienkę ;) Na dodatek wybrał ją mój partner, bo ja nie mogłam się zdecydować co konkretnie chciałabym zakupić z tejże limiotowanej kolekcji ;)

Sukienka, którą wybrał mój partner to : http://www.sklep.topsecret.pl/ts/ubrania-damskie/tradycyjnie/sukienki/sukienka_damska/11/0/0Sukienka jest bardzo wygodna i w regularnej cenie można ją nabyć za 69,99zł. Natomiast z kuponem z Claudii dokładnie za 52,49zł ;)Sukienka : Top Secret
Kurtka : New Yorker
Komin : Cubus
Rajstopy : No name
Buty : CCC, Lasocki
Torebka : New LookEd : Zapomniałam dodać, że gazety można też nabyć przy kasach w samym sklepie Top Secret ;) Oraz trzeba założyć lub mieć ze sobą kartę stałego klienta Top Secret ;)

9 komentarzy:

 1. bardzo fajna , muszę się zaopatrzyć w kupon :D

  OdpowiedzUsuń
 2. gazeta Claudia jest też dostępna przy kasach w Top Secret więc nie trzeba jej najpierw kupować by wyciąć kupon ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. super !
  jeżeli masz ochotę zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny zestaw :) ja ostatnio weszłam w posiadanie kuponów zniżkowych do Top Secret ... na 50 i 20 zł... :) właśnie mnie natchnęłaś do wykorzystania ich ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. http://mycrazycosmeticsworld.blogspot.com/ zapraszam do mnie! blog o podobnej tematyce :)

  OdpowiedzUsuń